Zaloguj się

Galeria Dominikańska Wrocław

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Galeria Dominikańska to jedno z największych centrów handlowych we Wrocławiu, zlokalizowane w środkowej części miasta. Otwarta została w 2001 r. – obecnie na ponad 30 tys. metrów kwadratowych działa tam ponad 100 sklepów, dostępna jest również powierzchnia biurowa, hotel oraz liczne kawiarnie i restauracje, które serwują smaczne i zdrowe dania kuchni z całego świata, również w opcji z dostawą pod wskazany adres. Złożenie zamówienia upraszcza PizzaPortal.

Galeria Dominikańska – jedzenie na każdą okazję

Restauracje w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu oferują swoim klientom szeroki wybór potraw z kuchni całego świata. Coś dla siebie znajdą tam m.in. miłośnicy potraw z drobiu. Chrupiące skrzydełka w pikantnej panierce, kawałki smażonego na złoty kolor fileta podawane w towarzystwie aromatycznych sosów, kanapki z grillowanymi filetami, świeżymi warzywami oraz smakowitym pieczywem – wybór jest naprawdę ogromny! Jeśli ktoś woli dania bardziej orientalne, może spróbować makaronów sojowych i ryżowych z warzywami, doprawionych chińskimi przyprawami, a także oryginalnych sajgonek czy tajskich zup. Restauracje w Galerii Dominikańskiej to także włoska pizza – na wybornym cieście, w towarzystwie sosu pomidorowego, oryginalnej mozzarelli oraz ziół, takich jak bazylia oraz oregano.

Galeria Dominikańska – jak zamówić jedzenie z dostawą?

Niektóre restauracje z Galerii Dominikańskiej serwują swoje potrawy nie tylko stacjonarnie na miejscu, ale również w opcji z dostawą pod wskazany adres. Nie jest to nic dziwnego – kogo z nas nigdy nie dopadł nagły głód w pracy? Komu nigdy nie brakowało czasu ani ochoty na zakupy oraz gotowanie obiadu dla całej rodziny? Sytuacji, w których zamówienie jedzenia z dostawą po prostu ratuje życie, jest naprawdę mnóstwo! Najlepsze restauracje z taką usługą z Galerii Dominikańskiej zebraliśmy w PizzaPortal – dzięki temu można szybko zapoznać się z ich menu i złożyć zamówienie (również przez aplikację mobilną). To niebywale proste i wygodne!