Zaloguj się

Magnolia Park Wrocław

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Magnolia Park to największe centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjne na Dolnym Śląsku. Jego łączna powierzchnia handlowa wynosi ponad 100 tys. metrów kwadratowych – znajduje się tam ponad 260 sklepów z różnych branż oraz 30 kawiarni i restauracji. Oczywiście do dyspozycji klientów pozostaje ponad 1600 miejsc restauracyjnych, ale wiele lokali serwuje już swoje dania także w opcji dostawy pod wskazany adres. Można je wszystkie znaleźć poprzez PizzaPortal.

Magnolia Park – jedzenie dla każdego

Restauracje w Magnolia Park to niezwykle szeroki wybór różnego rodzaju jedzenia – doskonałego zarówno na późne śniadanie, jak i lekki lunch, pożywny obiad czy kolację. I tak w restauracjach w Magnolia Park znaleźć można m.in. dania z ryb oraz owoców morza – są one codziennie dostarczane na miejsce i przygotowywane od podstaw, dzięki czemu zachwycają świeżością, smakiem oraz aromatem. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy sushi, przyrządzane według oryginalnej japońskiej receptury. Dostępne są zarówno pojedyncze rolki, jaki i zestawy sushi oraz propozycje lunchowe. W Magnolia Park serwowane jest jedzenie orientalne – dania na bazie makaronu sojowego i ryżowego, orientalne zupy, lekkie sałatki m.in z kiełkami oraz potrawy z krewetkami czy rybami. Dostępne są również dania wegetariańskie, fitness, świeże koktajle oraz soki.

Jedzenie z dostawą – tylko przez PizzaPortal

Magnolia Park coraz szerzej otwiera się na potrzeby współczesnych klientów, którzy oczekują, że wybrane danie szybko i sprawnie trafi pod wskazany adres – do pracy, biura, domu lub w inne wybrane miejsce. Wiele restauracji oferuje już taki sposób serwowania posiłków – można je wszystkie znaleźć na PizzaPortal. Zamówienie wybranego dania trwa kilkanaście sekund, finalizacja transakcji – drugie tyle. Co ważne, do złożenia zamówienia nie trzeba już włączać komputera – możliwość taką daje także aplikacja mobilna, którą wystarczy ściągnąć na telefon i dzięki niej mieć menu restauracji z Magnolia Park zawsze przy sobie!