Zaloguj się

Stary Browar Poznań

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Pasaż Grunwaldzki jest jednym z największych centrów handlowo-usługowych na Dolnym Śląsku, które powstało w 2007 r. Znaleźć tam można ponad 200 punktów handlowych, nowoczesny klub fitness, kino z jedenastoma salami, a także strefę food court z licznymi kawiarniami oraz restauracjami. Co ważne, wiele z nich oferuje swoje potrawy także w opcji z dostawą pod wskazany adres.

Jedzenie w Pasażu Grunwaldzkim – co wybrać?

Restauracje w Pasażu Grunwaldzkim to szeroki wybór potraw typu casual dinning – idealnych na późne śniadanie, lunch, biznesowy obiad czy sycącą kolację. Zdecydować się można m.in. na sushi – do wyboru pozostają rozmaite rodzaje maki, futomaki, nigiri i sashimi lub gotowe zestawy, idealne na obiad w większym gronie lub imprezę. Coś dla siebie w Pasażu Grunwaldzkim znajdą miłośnicy burgerów – przygotowywanych ze 100% najlepszej wołowiny, podawanych w chrupiącym pieczywie, w towarzystwie świeżych warzyw i aromatycznych sosów. Oczywiście nie można zapominać o kuchni włoskiej – restauracje w Pasażu Grunwaldzkim serwują doskonałej jakości przystawki (antipasti), kilkadziesiąt różnych rodzajów pizzy oraz makarony w gęstych, sycących sosach. A dla fanów domowych obiadów dostępne są tradycyjne polskie zupy, kotlety schabowe i mielone, pieczony kurczak oraz fantastyczne obiadowe dodatki.

Pasaż Grunwaldzki – jedzenie z dostawą

Coraz więcej restauracji z Pasażu Grunwaldzkiego decyduje się na udostępnienie klientom możliwości zamawiania jedzenia w opcji z dowozem. To bardzo wygodne rozwiązanie w wielu sytuacjach – dzięki niemu można zjeść smaczny lunch w pracy, zamówić obiad dla całej rodziny, a nawet poczęstować czymś smakowitym niespodziewanych gości. Wszystkie restauracje z taką usługą zebraliśmy w jednym miejscu w PizzaPortal – dzięki temu można szybko przejrzeć ich menu, w kilka chwil sfinalizować zamówienie i czekać na dostawę pod wskazany adres. Skorzystać można również z aplikacji PizzaPortal na urządzenia mobilne, która pozwala zamawiać jedzenie nawet bez dostępu do komputera!