Zaloguj się

Sky Tower Wrocław

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Sky Tower to najwyższy wieżowiec w Polsce, który wraz z dwoma innymi, niższymi budynkami stanowi kompleks mieszkalny, biurowy, rekreacyjny oraz handlowo-usługowy. Na pierwszym piętrze budynku handlowego znajdują się liczne bary, kawiarnie oraz restauracje, które serwują dania szeroko rozumianej kuchni międzynarodowej – część z nich można zamówić przez PizzaPortal z dostawą pod wskazany adres.

Restauracje w Sky Tower – co można wybrać?

W restauracjach w Sky Tower serwowane są potrawy, które sprawdzą się zarówno na lekki lunch, sycący obiad, jak i ciepłą kolację. Coś dla siebie znajdą tam miłośnicy kuchni orientalnej, inspirowanej tradycją turecką oraz azjatycką – można się zdecydować m.in. na dania na bazie makaronów, ale i lekkie sałaty ze świeżych warzyw oraz zdrowe koktajle. Sky Tower to również jedzenie japońskie, głównie w postaci tradycyjnego sushi, przyrządzanego m.in. z liści jadalnych wodorostów, specjalnego ryżu, ryb, owoców morza oraz doskonale doprawionych warzyw. Jeśli ktoś woli kuchnię amerykańską, nie ma z tym najmniejszego problemu – menu restauracji w Sky Tower to także podawane na ciepło kanapki z wołowiną, kurczakiem i rybą, pieczone ziemniaki oraz frytki, sałatki, desery czy napoje gorące i zimne. Nie może również zabraknąć grillowanych steków i żeberek o zniewalającym aromacie.

Jak zamówić jedzenie z dostawą?

Spora grupa restauracji ze Sky Tower podaje swoje dania nie tylko na miejscu, ale odpowiadając na potrzeby klientów wiele z nich oferuje już dostawę potrawy pod wskazany adres. Jest to doskonałe rozwiązanie w wielu sytuacjach – czasami wracając z pracy nie mamy ochoty na zakupy i przygotowywanie posiłków, niekiedy zaskoczy nas niespodziewana wizyta rodziny lub znajomych, zdarza się również, że najzwyczajniej w świecie najdzie nas apetyt na coś smacznego. Wówczas zamówienie dania z dostawą jest najszybsze i najwygodniejsze – w PizzaPortal znaleźć można menu restauracji ze Sky Tower we Wrocławiu i w kilka chwil złożyć zamówienie. Następnie pozostaje już tylko czekać na dostawę!