Zaloguj się

KAMPANIA WYBORNA trwa!

Wybierz swojego kandydata i zamów jedzenie 15% taniej!
Dostawa
Odbiór osobisty

Małgorzata Serowa. Pizza i Sosy

Pani Małgorzata to osoba, która wie czego chce. Od dziecka rwała do przodu, w przeciwieństwie do kolegów, którzy ciągnęli się z tyłu jak roztopiony ser. Program partii Pizza i Sosy zakłada delegalizację lazanii, gnocchi, bigoli i tagliatelle – w tym kraju jest miejsce tylko na jedno włoskie jedzenie.

Zamów pizzę z kodem SEROWA i jedz 15% taniej! Kod obowiązuje do 13.10 w restauracjach należących do kategorii "pizza".

 

Grzegorz Schabowy. Koalicja Obiadowa

Choć ważne są dla niego tradycyjne, polskie wartości, to nie zamyka się na przyszłość i rozwój. Nigdy nie rzuca mięsem, zorganizował niejedną paradę żywności, a każdy obiad popija kompotem.

Zamów domowe z kodem SCHABOWY i jedz 15% taniej! Kod obowiązuje do 13.10 w restauracjach należących do kategorii "domowe", "pierogi", "zupy", "naleśniki".

 

Jan Maria Rolka

Jego życie się zmieniło, gdy obejrzał swoje pierwsze anime. Od tamtej pory podąża ścieżką feng shui, dbając o równowagę swoją i swoich wyborców. Walczy przede wszystkim o drzemki po każdym posiłku, które mają zwiększać wydajność i szczęście obywateli.

Zamów sushi z kodem ROLKA i jedz 15% taniej! Kod obowiązuje do 13.10 w restauracjach należących do kategorii "sushi", "ramen", "azjatyckie", "chińskie", "tajskie".

Dżordż W. Bejkon

Będąc dzieckiem amerykanów mieszkających w Polsce, od małego czerpał najlepsze rzeczy z obu światów. W młodości wyjechał do ojczyzny rodziców, gdzie seryjnie zakładał firmy osiągające sukcesy. Teraz siłą pędu wdziera się na polską scenę polityczną by wygrać dzięki swojemu przedsiębiorczemu doświadczeniu.

Zamów burgery z kodem BEJKON i jedz 15% taniej! Kod obowiązuje do 13.10 w restauracjach należących do kategorii "burgery".

 

Janusz Kebs-Mieszany

Prawdziwy weteran polskiej sceny politycznej. Choć nie raz wychodził wręcz z lodówki swoich wyborców, nigdy nie osiągnął znaczącego sukcesu. Teraz jest zdeterminowany by zostać „krulem”, a jego główny postulat to liberalizacja dostępu do najostrzejszych sosów.

Zamów kebab z kodem KEBS i jedz 15% taniej! Kod obowiązuje do 13.10 w restauracjach należących do kategorii "arabskie", "kebab", "falafel".