Zaloguj się

Yankęs. Zamów Burgery z Dostawą!

Wpisz swój adres dostawy lub wybierz restaurację z listy poniżej
Dostawa
Odbiór osobisty

Nie wiemy jak wy, ale my nazwy restauracji oparte na zabawnych językowych gierkach i skojarzeniach bardzo lubimy. A kiedy w ślad z dobrym pomysłem na logotyp i motyw przewodni idą również świetna kuchnia i sprawnie realizowane dostawy, to już po prostu pełnia szczęścia. Taka sytuacja ma właśnie miejsce w przypadku niewielkiej wrocławskiej sieci burgerowni - Yankęs Burgery & Grill. Jankes (ang. Yankee lub Yank) to popularne określenie Amerykanina, a w szczególności mieszkańca północnych stanów, spopularyzowane po wojnie secesyjnej. Być może wywodzi się ono z języka Czirokezów lub od holenderskiego imienia Jan-Kees, nie wiadomo na pewno. Połączmy Yankeesa z całkiem polskim „kęsem” i tak uzyskamy Yankęs Burger & Grill, świetne bistro z bogatą ofertą – nie mogło być inaczej! – specjałów kuchni amerykańskiej i polskiej. Niezależnie od tego, czy macie ochotę na smakowitego burgera z imponującą porcją mięsa, czy na klasyczną polską dobrej jakości kiełbaskę z grilla, dostawa z Yankęs Burgery & Grill przez PizzaPortal.pl powinna być dla Was wyborem, którego nie będziecie żałować.

Yankęs Burgery & Grill Dostawa

Dostawa z Yankęs. Bo każda okazja jest dobra!

Z amerykańskimi burgerami bywało w Polsce różnie. Przed rokiem 90. trudno było uświadczyć choćby jednego. Później niby ogólnopolska scena gastronomiczna zaroiła się od miejsc, w których można było zjeść tę kultową potrawę, ale… No właśnie, były to albo produkty pewnej gigantycznej sieci, których smak pozostawiał sporo do życzenia, albo „dzieła” niewielkich, zlokalizowanych często w pobliżu dworców, budek, gdzie proponowano nam coś, co burgerem nie było w ogóle.

Na szczęście kilka lat temu sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Burgery w stylu slow food, które zawładnęły wieloma polskimi miastami, w tym Wrocławiem, w końcu oznaczają burgery w takiej formie, na jaką ten kulinarny klasyk zasługuje. Najwyższej jakości 100% wołowina, świeże, często samodzielnie wypiekane pieczywo, autorskie sosy i nieszablonowe, inspirowane smakami z całego świata, połączenia składników – od „przesiadki” na burgery w wydaniu street food nie ma odwrotu. Teraz wreszcie burgery nie tylko smakują, tak jak powinny, ale także potrafią pojawiać się w naszych domach lub biurach, kiedy tylko najdzie nas na to ochota, nawet w nocy. Nie wierzycie? Odwiedźcie Yankęs Burgery & Grill na PizzaPortal.pl i zamówcie swoją pierwszą dostawę już teraz!

Yankęs Burgery & Grill Menu

Menu w Yankęs. To się nazywa sojusz kulinarny

Burgery to niewątpliwie flagowe potrawy w menu Yankęs Burgery & Grill i nie mamy innego wyjścia, jak tylko przedstawić je Wam w pierwszej kolejności. Pamiętacie, jak wspomnieliśmy wyżej o imponującej porcji mięsa? Kiedy to pialiśmy, mieliśmy na myśli: Naprawdę Imponującej. Burgery z dowozem z Yankęs Burgery & Grill w rozmiarze Yankęs Size oznaczają aż 250 gramów soczystego mięsa zamkniętego w każdej jednej bułce!

Ujmijmy to jeszcze inaczej – burgery w dostawie z Yankęs Burgery & Grill zawierają aż ćwierć kilograma najwyższej jakości 100% wołowiny! Tak, właśnie na taką reakcję z Waszej strony liczyliśmy. A teraz powiedzcie nam, czy jest na sali śmiałek, który chciałby się zmierzyć z jeszcze okazalszym burgerem? Brzmi groźnie, wiemy. Na prawdziwie ogromny apetyt Yankęs Burgery & Grill przygotował „kulinarnego giganta” o nazwie z Colosburger, z niewiarygodną ilością mięsa – pół kilograma! Yankęs Burgery & Grill oferuje burgery w wielu rozmaitych odsłonach i każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie. A jeśli nie macie ochoty na burgera, to dostawa z Yankęs Burgery & Grill może przynieść Wam także pyszną kiełbaskę z grilla z różnymi dodatkami, idealne do wcinania w czasie filmu lub meczu amerykańskie hot-dogi, zestawy obiadowe z grillowanym mięsem i sporo fajnych przekąsek.