Zaloguj się

Zahir Kebab. Zamów z dostawą!

Wpisz adres dostawy lub wybierz restaurację z listy poniżej
Dostawa
Odbiór osobisty

Zahir Kebab - Zamów Kebab z Dostawą!

Zamów tureckie przysmaki z Zahir Kebab w Łodzi

Popularnym stwierdzeniem jest, że wszystkie fast foody są niezdrowe wliczając w to kebab. Nic bardziej mylnego! Kebab w Polsce najczęściej serwowany jest z mięsem z kurczaka a jak wiadomo jest ono najzdrowsze. Z kolei grillowanie to jeden z najzdrowszych sposób obróbki cieplnej tego mięsa z resztą często polecanej przez dietetyków. Dobrze przygotowany kebab z kurczakiem i sosem jogurtowym, oraz bogata w witaminy i sole mineralne surówka z kapusty  ma znacznie mniej tłuszczu i kalorii niż inne potrawy, które można znaleźć w ofercie fast foodów. Taki kebab jest bardziej dietetyczny od hamburgerów czy frytek, w których znaleźć można ogromne ilości soli, tłuszczu trans i cukrów prostych.

Co ważne, w kebabie -w przeciwieństwie do innych fast foodów - mięso nie jest smażone na tłuszczu, tylko pieczone, zatem jest zdecydowanie zdrowsze. Gdyby zrezygnować z białej bułki i frytek i zamówić kebab w tortilli albo na talerzu z surówkami i sosem jogurtowym oraz serem feta, to śmiało można uznać, że takie danie stanowi kwintesencję zdrowego posiłku.

Zahir Kebab? Tylko na PizzaPortal.pl!

Zahir Kebab - Menu pełne przysmaków!

Z PizzaPortal na terenie Łodzi współpracują cztery restauracje Zahir Kebab. Dlatego obojętnie, w jakiej dzielnicy mieszkasz, dostaniesz swoje jedzenie w mgnieniu oka. A jest, z czego wybierać. Bogate menu ucieszy oczy nawet największego marudera. Listę potraw otwiera tradycyjny Doner Kebab w rozmiarze L, więc jak się już można domyślić dalej porcje będą już tylko większe.

W wersji XXL nakarmi dwie osoby na dodatek w przystępnej cenie. Bułki i tortille są dobre jak pędzimy przez miasto, ale skoro zamawiamy do domu to możemy poszaleć z formą! Wtedy zamawiamy porcję kebabu na talerzu, które niczym nie różni się od wersji w stacjonarnym lokalu z jedna różnicą – tych talerzy nikt nie zmywa, idą prosto do kosza. A może jesteśmy fanami boxów? Jak się okazuje nie tylko od „chińczyka” można zamówić w tej formie. Zahir Kebab w Łodzi również serwuje w dania w boxach i to w różnych rozmiarach. Zamów już teraz z Zahir Kebab w Łodzi z dostawą do domu lub pracy poprzez stronę PizzaPortal.pl.