Zaloguj się

Zahir Kebab. Zamów z dostawą!

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicyWpisz adres dostawy lub wybierz restaurację z listy poniżej
Podaj adres dostawy
Wybierz restaurację
Zamów jedzenie

Zamów z restauracji Zahir Kebab w Twojej okolicy!

Zahir Kebab Łódź, ul. Piotrkowska 59ZAMÓW!

Zahir Kebab Łódźul. Próchnika 13ZAMÓW!

Zahir Kebab Łódź, ul. Struga 4ZAMÓW!

Zahir Kebab Łódź, ul. Łagiewnicka 27AZAMÓW!

Zahir Kebab Łódź, ul. Przybyszewskiego 32/34ZAMÓW!

Zahir Kebab Łódź, ul. Armii Krajowej 32BZAMÓW!

Zahir Kebab Łódź, ul. Olimpijska 16ZAMÓW!

Zahir Kebab Łódź, ul. Wujaka 4ZAMÓW!

Zahir Kebab Łódź, ul. Białostocka 7BZAMÓW!

Zahir Kebab Łódź, ul. Piasta Kołodzieja 14AZAMÓW!

 

Zahir Kebab Pabianice, ul. Bugaj 61ZAMÓW!

Zahir Kebab Zgierz, ul. Powstańców Śląskich 1DZAMÓW!

 

Zahir Kebab - Zamów Kebab z Dostawą!

Zamów tureckie przysmaki z Zahir Kebab w Łodzi

Popularnym stwierdzeniem jest, że wszystkie fast foody są niezdrowe wliczając w to kebab. Nic bardziej mylnego! Kebab w Polsce najczęściej serwowany jest z mięsem z kurczaka a jak wiadomo jest ono najzdrowsze. Z kolei grillowanie to jeden z najzdrowszych sposób obróbki cieplnej tego mięsa z resztą często polecanej przez dietetyków. Dobrze przygotowany kebab z kurczakiem i sosem jogurtowym, oraz bogata w witaminy i sole mineralne surówka z kapusty  ma znacznie mniej tłuszczu i kalorii niż inne potrawy, które można znaleźć w ofercie fast foodów. Taki kebab jest bardziej dietetyczny od hamburgerów czy frytek, w których znaleźć można ogromne ilości soli, tłuszczu trans i cukrów prostych.

Co ważne, w kebabie -w przeciwieństwie do innych fast foodów - mięso nie jest smażone na tłuszczu, tylko pieczone, zatem jest zdecydowanie zdrowsze. Gdyby zrezygnować z białej bułki i frytek i zamówić kebab w tortilli albo na talerzu z surówkami i sosem jogurtowym oraz serem feta, to śmiało można uznać, że takie danie stanowi kwintesencję zdrowego posiłku.

Zahir Kebab? Tylko na PizzaPortal.pl!

Zahir Kebab - Menu pełne przysmaków!

Z PizzaPortal na terenie Łodzi współpracują cztery restauracje Zahir Kebab. Dlatego obojętnie, w jakiej dzielnicy mieszkasz, dostaniesz swoje jedzenie w mgnieniu oka. A jest, z czego wybierać. Bogate menu ucieszy oczy nawet największego marudera. Listę potraw otwiera tradycyjny Doner Kebab w rozmiarze L, więc jak się już można domyślić dalej porcje będą już tylko większe.

W wersji XXL nakarmi dwie osoby na dodatek w przystępnej cenie. Bułki i tortille są dobre jak pędzimy przez miasto, ale skoro zamawiamy do domu to możemy poszaleć z formą! Wtedy zamawiamy porcję kebabu na talerzu, które niczym nie różni się od wersji w stacjonarnym lokalu z jedna różnicą – tych talerzy nikt nie zmywa, idą prosto do kosza. A może jesteśmy fanami boxów? Jak się okazuje nie tylko od „chińczyka” można zamówić w tej formie. Zahir Kebab w Łodzi również serwuje w dania w boxach i to w różnych rozmiarach. Zamów już teraz z Zahir Kebab w Łodzi z dostawą do domu lub pracy poprzez stronę PizzaPortal.pl.