Zaloguj się

Zajebista Pizza - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Zajebista Pizza – jeden placek a tyle radości!

Przepis na pizzę oryginalnie pochodzi od greków, lecz nikt nie przyrządza jej tak znakomicie jak włosi, którzy rozsławili ją na cały świat. Za co cały wszyscy kochają pizzę? Powodów jest wiele. W skrócie można powiedzieć, że za prostotę wykonania i bogactwo smaku, ale to i tak nadal za mało by docenić wszystkie zalety tej potrawy. W Polsce wiemy, że pizza jest zajebista, m.in. dzięki sieci o nazwie Zajebista Pizza. Serwuje ona wyborne placki, których każdy powinien spróbować. Możemy je zamówić poprzez stronę PizzaPortal.pl lub korzystając z dedykowanej aplikacji na smartfona. Wiemy już skąd zamówić nasz placek, ale czy mamy świadomość jak ją zjeść? Ile polaków zamawia pizzę i kiedy? Oraz czy pizza musi być niezdrowa? Odpowiedzi na powyższe pytania w tekście poniżej.

Pizza zalicza się do fast foodów, które nie cieszą się zbyt dobrą sławą, jeżeli chodzi o właściwości zdrowotne. Nie musi jednak tak być. Gdy nie będziemy pizzy jedli codzienne oraz wybierzemy do niej odpowiednie dodatki, będzie ona nam tylko służyć zamiast szkodzić. Weźmy np. jeden z głównych składników pizzy – pomidory. Są one bogate w likopen, która jest silnym antyoksydantem, dzięki, której mają swój czerwony kolor. Po podgrzaniu poziom likopenu w pomidorach wzrasta, więc upieczone na pizzy czy też sosie będą jeszcze zdrowsze. Ser to kolejny składnik, bez którego pizza nie miałaby sensu. Jako wiadomo jest on doskonałym źródłem białka oraz wapnia. Ser potrafi być tłusty, ale wybierając jego odpowiednią odmianę można na to szybko zaradzić. Najlepszym wyborem będzie mozzarella z mleka bawolego, wyrabiany we Włoszech. I choć zawiera on sporo tłuszczu to jest to głównie dobry ego rodzaj. Gdy do naszej pizzy dodamy jeszcze grillowanego kurczaka i warzywa otrzymamy pełnowartościowy, sycący i zdrowy posiłek. Warunkiem jest, że nie zjemy sami dużej pizzy tylko podzielimy się nią ze znajomymi. Najlepiej zamówić taki placek z sieci Zajebista Pizza poprzez stronę PizzaPortal.pl.

Zajebista Pizza – dobrze się je!

Włosi jedzą pizzę w jej oryginalnej formie, czyli bez sosu a co najwyżej skropioną odrobiną oliwy z oliwek lub octem balsamicznym. Włoski pizzaiolo mógłby się obrazić, gdybyśmy poprosili go o sos.  W Neapolu pizzę je się wyłącznie rękoma, a jeśli już ktoś używa sztućców to brzegi zawsze zjada przy pomocy palców. Noża używa się tam jedynie do pokrojenia placka na 8 kawałków zaraz po tym jak wyjdzie z pieca. Włoskie ciasto jest bardzo cienkie, ale podczas podnoszenia kawałka nie łamie się. dodatki zostają na swoim miejscu, więc spokojnie można delektować się swoim kawałkiem. W Polsce lubimy sosy na naszej pizzy. W szczególności czosnkowy oraz ketchup. Muszą one być dobrej, jakości w szczególności sos czosnkowy musi składać się ze śmietany, ziół i świeżego czosnku. Wszelkie podróbki nie są tolerowane. W Polsce również lubimy jeść pizzę palcami, gdyż to o wiele wygodniejsze i przyjemniejsze zarazem. Zamów swój placek z Zajebista Pizza z dostawą do domu zjedz go tak jak lubisz!

Zajebista Pizza – Polska to kraj pizzy!

Tytuł nagłówka to dość śmiałe stwierdzenie, ale nie można tego nazwać inaczej, gdy włoskie placki spożywa nawet 96% polaków. Jeżeli chodzi o zamawiane jedzenie pizza nie ma sobie równych. Aż 73% jada pizzę przynajmniej raz w miesiącu a zazwyczaj częściej. Na szczycie listy króluje pozycja, Pepperoni, którą jada 20% polaków. Dalsze miejsca na podium zajmują Margherita, Capriciosa oraz o dziwo Hawajska. Większość z wielbiciele włoskiego placka decyduje się na cienkie ciasto. Ulubionym dniem do zamawiania pizzy jest sobota. To właśnie w weekend mamy ochotę na placek w gronie znajomych podczas meczu lub dobrego filmu. W ten dzień lepiej złożyć zamówienie wcześniej, bo lokale przeżywają prawdziwe oblężenie o przyjdzie nam na niego trochę poczekać. Gdy Internet wyparł zamawianie telefoniczne, pizze dostosowane dokładnie do naszych potrzeb trafiają pod nasze drzwi szybciej niż kiedykolwiek. Dołącz to reszty polaków i zamów pizzę z sieci Zajebista Pizza z dostawą już teraz!